Říjen 2013

Always and Forever♥

11. října 2013 v 19:05 | Adél :3 |  Other
No... Hai ^^

Řekněme, že mám takový "měnší" blbý pocit, že jsem sem za posledních pár týdnů nic nenapsala :/ Akorát se k tomu nějak nemůžu dokopat. Mě to nebaví ._. Ano, jsem zlé, ošklivé, nevychované a moc líné dítě, ale nějak už nevím O.O Nějak se o ty Free a obecně Stardoll nezajímám :D Jako jo, koukám na SD a tak, ale už ani nesháním Free atd. A ano, vím, že jsem tohleto psala už nejmíň 998515378244829541257162715274171712 krát. A že s tí musím všem připadat akorát tak trapná :D Ale je mi to jedno. Blogování jako takové mě baví. Akorát ne se Stardollem.

Už pár dní jsem tak nějak přemýšlela nad tímhle Blogem. Fakt mi to leželo v žaludku. Jako byste snědli jednorožce a ten vám neustále dával najevo "Já jsem tady! Přemýšlej nade mnou!". Tak jsem nad tím přemýšlela. Bezduché psaní návodů na získávání Free a Skrytých obchodů. Ovšem, z Blogů co jsem kdy měla, mi právě ty se SD vydrželi nejdéle, ale přeci... Když už Blogovat, tak ukázat to, kdo jsem, jaké mám pocity nebo tak něco podobného. A to mi s texty typu "Jděte na toto Proxy" jaksi... Nevychází. Když tak čtu Blogy, co mám ráda, tak tam čtu o pocitech těch lidí, o hudbě nebo třeba o nějakých zážitcích či tak něco. Prostě o nich. Ale jak z těch mých jednolitých textů poznáte, jaký mám život, jak se třeba zrovna cítím nebo jaká jsem? Nic z nich nepoznáte. A to je to. Myslím, že jsem si uvědomila, že je jaksi zbytečné trávit hodiny a hodiny nad něčím, co mi nic nedá a co mi nijak nepomůže. Chtěla bych ukázat sebe samu. Ne virtuální postavičku v nějaké hře. To totiž nejsem já.

Nevím, jak to teda se mnou a Blogem vlastně bude. Ale jen chci, abyste věděli, že TOHLE je vážně definitivní rozhodnutí. Nevím, jestli někdo z vás pochopí, proč tohle všechno. Jen prostě ve světě Blogů nechci být jen "Ta co píše o získávání Free v nějaké hře." Chci být "Blogerka, co o něčem píše". Chápete to? Asi ne ._. Mě nikdo nikdy nepochopí. Jen se prostě snažte předstírat, že chápete mé pocity a že mě nebudete hejtovat.

Nějak se mi pořád ještě nechce ukončit tenhle článek ._. Nevím proč.

...

Tři těčky ._.

Jo, vážně už nevím co vám dál napsat, abych to ještě víc nepokaňahala.

Pokud si založím svůj osobní Blog (Což pravděpodobně udělám. Vypsání-se ze svých pocitů mi pomáhá.), tak nevím, jestli o něm řeknu někomu ze Stardollu. Ale asi ne. Na novém Blogu už nechci mít nic společného se svým Stardollovým já. Chci tam být jen já.

No... Takže to by bylo tak nějak všechno...

Vážně všem moc děkuju za to, že tady po těch xxxx měsíců byly se mnou (S námi ?). Byly jste vážně úžasní♥ :3 Všechny ty komentáře - Ať už dobré či zlé. Fakt vám děkuju :3 Byl krásný pocit vědět, že tady je někdo, kdo byl rád za naší práci♥

Nevím, jestli sem Hani bude ještě někdy psát. Ale upřímně? Myslím si, že ne :/ Proto tento nápis...


Myslím, že tento song dokonale sedí♥ Always and Forever...