Proměny od Návštěvníků

Proměna od druhé adminky - Adela297

29. března 2013 v 11:00 | Adél :3

Outfit


Před

Outfit Před mi připadá takový... ulicový. Hodně mi připomíná takové ty "černošské čtvrti" v Americe, kde mají všichni takovýhle ulítlý, otrhaný a volný vzhled. Kalhoty jsou sice hezké, ale já osobně nemám ráda tento střih (a ještě navíc ty ohrnuté konce). Ale možná bych úplně odstranila ty kšandy - já vím, že kšandy jsou "stylové", ale k tomuto outfitu se podle mě moc nehodí. Tričko ujde, ale asi bych dala spíše nějaké čistě bílé a klučičí - když už máš tento "street styl", tak ať to je pořádné :) Ale co bych rozhodně dala pryč, jsou ty boty (Oxfordky u street stylu? Vážně?), které bych vyměnila za nějaké tenisky a ten mobil se tam nehodí moc barevně, ale aspoň to oživuje a dává najevo "Mám HotBuys".

Po

Outfit Po možná není úplně tvůj styl, ale chtěla jsem vytvořit něco úplně jiného, než na co jsou u tebe lidé zvyklí. Ponechala jsem ti sice takový mírný závan ze "street" a "sporty" stylu, ale zároveň jsem tam vložila i jakýsi "girly" styl. Celkově jsem outfit sladila hodně do šediva a opustila doplňky (Tetování nešly sundat, ale kdyby ano, tak bych tam nechala pouze ty ptáky na ruce), aby více vyniklo tričko, které je podle mě moc hezké.Make-Up


Před

Snad se neurazíš, ale tvůj Make-Up je hodně přeplácaný. Nejvíce mě iritují všechna ta tetování, piha (Já vím, že jí má Liam z 1D, ale mě osobně se nelíbí ani na Liamovi :D) a pak ty vlasy. Chápu, že sis s těmi vlasy dala hodně záležet, ale kdyby ty vlasy byly jednobarevné (Modrá, Červená a Žlutá k sobě prostě nejdou), tak by to vypadalo daleko lépe. Dále se mi moc nelíbí oči - ty "smile" čočky jsou dost crazy, ale je to tvůj styl, tak ti ho neberu - myslím, ale že ty řasy nejsou vůbec hezké. Vypadají řídce a ta jejich délka tomu tedy vůbec nepomáhá. Dále k Piercingům - já sama (ale to jste si asi už všiímly :D) jsem velká fanynka Pierců, ale tyhle nejsou moc dobré. Když sis dala jen jeden Angel bites a Snake bites, tak se to dost pokazilo (Je ale vidět, že se v Piercech moc nevyznáš), protože oba tyto Pirecingy se v 99% případů dávají párově - 2 Angely, 2 Snake (A ještě jsi navíc Angel dala o dost výš, než se mají dávat, ale to nebudu komentovat). Co se týče tetování, tak ten gepradí vzor na čele se dost ruší s tou "žlutou věcí" a působí to, jako by jsi na sebe všechno naplácala. Obecně se tento Make-Up podle mě vůbec nehodí k tvému outfitu Před - Outfit je hodně "Street", Make-Up je "Crazy" - to k sobě moc nejde. BTW - Proč máš vedle sebe jakýsi "řetízek"?!

Po

Make-up Po jsem sladila s novým outfitem. Hodně jsem tě zjemnila - vlasy jsem dala jednobarevné s lehkým střihem. Použila jsem čelenku, aby se barevně hodila k outfitu a zároveň z tebe dělala "Hodnou holčičku" ve stylu "Sporty girl". Původní barva (očí) je celkově hodně zmenšovala, takže jsem ti místo nich dala jakési "černé korálky", díky kterým oči ihned upoutají, působí "hluboce" a zároveň je opticky zvětšují. Jinak jsem oční Make-up prakticky moc nezměnila - tužka na oči, řasenka, béžové stíny. Všechna tetování jsem odstranila (Jak jsem ale psala - asi bych nechala jenom to hejno letících ptáků) a spolu s nimi i všechny Plugy, náušnice, barvu na obočí (Vím, že to má být "tygrovaný vzor", ale tak jako...). Po změně působí dollka hodně jemně, ale zároveň zavání i trochu "rošťáctvím" a tvým "street" stylem.Xoxo, Adél :3

Proměna od návštěvníka - KristenBSwan

24. března 2013 v 5:28 | Hanis :3

Proměna od návštěvníka - IsabellSwanova

17. března 2013 v 11:40 | Hanis :3

Proměna od návštěvníka - Appy1

17. března 2013 v 11:02 | Hanis :3
Před

Moc se mi líbí jak sis upravila vlasy a jak máš ty smajlíky v těch očích :3 Piha podle Liama je taky boží :D Jediné, co se mi na tobě nelíbí, je asi ta barva obočí. ale hlavní je že se líbí tobě :)

Po

Chtěla jsem hlavně zachovat tvůj styl, nebo to udělat tak aby tam bylo přád trochu tebe - snad se mi to aspoň trochu povedlo :)
Od začátku jsem byla rozhodnutá použít ty vlasy - jsou totiž úžasné :3
Byla bych ráda kdyby jsi mi napsala tvůj názor ,hodně by mě zajímal :).


PS: Psala jsem to už nějaké dívčině před tebou, to obočí má být jakoby "tygrované" :D

BTW názor: Moc se mi ta proměna líbí, povedla se ti, ale zůstanu u svého původního stylu :)

Proměna od návštěvníka - Hakisak

16. března 2013 v 15:49 | Hanis :3
Před

Připadá mi to bláznivý a trošilinku přehnaný.A makeup by měl být víc propracovaný,co to obočí ?? :)) Zase se mi ale líbí ten nápad s vlasy,ta červená ofinka je pěkná :DDD Taky se mi moc nelíbí ty brejle,podle mého jen každou doll připraví o její krásu ;))

Po

Nevím,jestli jsem ůplně udělala tvůj styl,ale tak nevadí.Chtěla jsem abys nevypadala bláznivě ale ani tak jednoduše,nevýrazně.Zvýraznila jsem oči a zvolila jsem fialovou,jasná volba :DDTrošku jsem do toho vložila svůj styl:naušnice čelenka a právě ty oči.Nechala jsem ti "fake" řaasy ale trošku jsem je zmenšila.Takhle se mi moc líbíš a konečně vypadáš i na svůj level !! :DD Fakt krása,nerada to dělám,ale trošku se musím pochválit,vypadáš strašně krásně !!!! :33

P.S. Sorry za kvalitu,snad to pujde vidět :DDD


Poznámka Hanis :3: Obočí má představovat tygrovaný vzor :) U někoho na internetu jsem tak viděla a strašně se mi to zalíbilo :D

Proměna od návštěvníka - Nancinka357

16. března 2013 v 5:53 | Hanis :3
Před

Mě se osobně moc nelíbí, jak jsi oblečená. To tetování je hrozný a ty boty taky, ale jelikož nemáš jiný, musela jsem je použít. To tílko s kraťasi ujdou, ale chtělo by to něco k tomu.

Po

Chtěla jsem to oblečení sladit s těmy botami. Mě osobně se to docela líbí. Nevím, jak tobě


Vypadám, jak žabička, ale tak dobrý :´DDDD

PS: Pokud mi ještě někdo chcete udělat proměnu tak jí posílejte na haniska007@email.cz ;)

Proměna od návštěvníka - Anonym :D

10. března 2013 v 17:12 | Hanis :3
Před

Styl předtím je totálně mimo mísu! T_T Proč tam máš kraťasy s Pokéballem? To je ještě větší kravina než ty boty... Make-up máš hodně přehnaný...

Po

Styl po je mnohem hezčí a má danný styl. Navíc ti závidím ty kšandy od Versace :3


PS: Jak by moje učitelka přírodovědy řekla: "Nou koment" :)

Poznámka Adél :3 - Fakt se nedivím, že se radši dala, jako anonym :DD Je to děsný outfit "Po"

Proměna od návštěvníka - Péťa Stenzelová

10. března 2013 v 6:48 | Hanis :3
Před

Já tenhle styl popravdě moc ráda nemám. Docela mi vadily všechny ty rádoby tetování, která se nedala skrýt ani oblečením a sluchátka, která byla vyloženě k vzteku. Jinak si ale myslím, že je tvoje doll moc hezká, třeba tetování na straně krku je myslím povedené. Tvůj outfit mi přišel trochu zvláštní. Vůbec jsem nepochopila tu kočku, to je podle mě totální úlet. A boty mě taky nijak nenadchly. Ale na druhou stranu alespoň trochu obživovaly jinak docela nudný model.

Po

Snažila jsem se zůstat věrná tvému stylu, ale nejsem si moc jistá, jaký ten styl vlastně je. V šatníku jsem našla převážně free věci. Pár koupených kousků mi nepomohlo udělat si obrázek. Zvolila jsem sukni s žirafami, která podle mého ladí k botám (mají na sobě žirafám podobný vzor). Tílko a placka, pro doplnění motorkářského stylu a náramek se silonky, které to trochu oživily.

PS: Sylvester Stefan II. je úžasná kočka -.- a nechápu proč by měl být jako úlet, ale tak dobrý.
PPS: Pokud mi budete chtít udělat proměnu ještě někdo tak neodmítnu :D Své proměny posílejte na haniska007@email.cz
 
 

Reklama